Відбулося засідання 20 виконавчого комітету Іллінецької міської ради 8 скликання

Відбулося засідання 20 виконавчого комітету Іллінецької міської ради 8 скликання

Сьогодні, 4 серпня, відбулося засідання 20 виконавчого комітету Іллінецької міської ради 8 скликання, до порядку денного якого було внесено 7 питань.

Розпочалося засідання виконавчого комітету міської ради хвилиною мовчання. Присутні вшанували пам’ять земляків, які загинули захищаючи суверенітет, незалежність та територіальну цілісність України.

Члени виконавчого комітету проголосували за внесення змін до місцевої Програми організаційного забезпечення діяльності та удосконалення казначейського обслуговування місцевого бюджету на 2019-2022 роки, затвердженої рішенням 54 сесії Іллінецької міської ради 8 скликання від 03.12.2019 року №1147 та підтримали внесення змін до бюджету Іллінецької міської територіальної громадина 2022 рік. З даних питань інформувала заступник начальника фінансового управління міської ради Ірина Троцюк.

Затверджено Порядок використання гуманітарної допомоги, отриманої за Програмою «U-LEAD з Європою». З даною інформацією виступив директор комунального підприємства «Добробут» міської ради Денис Гетьман.

Відповідно до заяв громадян було надано дозвіл на виготовлення технічної документації на водопостачання будівель і споруд та їх водовідведення. Інформував начальник управління житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури міської ради Юрій Роїк.

Члени виконкому міської ради надали згоду на влаштування до Будинку для людей похилого віку Благодійної організації «Благодійний фонд «ВІФАНІЯ» жителя громади, який потребує постійної сторонньої допомоги. Про що інформувала заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Людмила Трохимець.

На засіданні виконавчого комітету також розглядалися питання щодо надання статусу дитини позбавленої батьківського піклування та призначення опіки неповнолітній, з яких присутніх ознайомили начальник служби у справах дітей міської ради Альона Падура.

Члени виконавчого комітету міської ради працювали злагоджено, конструктивно та відповідально.

Leave a reply