Відбулося засідання 22-го виконавчого комітету Іллінецької міської ради 8 скликання

Відбулося засідання 22-го виконавчого комітету Іллінецької міської ради 8 скликання

13 грудня відбулося засідання 22-го виконавчого комітету Іллінецької міської ради 8 скликання під головуванням міського голови Володимира Ящука.

Члени виконавчого комітету вирішили, на підставі акту органів внутрішніх справ України та закладу охорони здоров’я про підкинуту чи знайдену дитину та її доставку від 7 грудня 2021 року, направити 2 малолітніх дітей до комунального некомерційного підприємства «Вінницький обласний спеціалізований будинок дитини з ураженням центральної нервової системи та порушенням психіки Вінницької обласної ради» з цілодобовим перебуванням. Інформувала з даного питання начальник Служби у справах дітей Іллінецької міської ради Альона Падура.

Було затверджено проектно-кошторисну документацію «Капітальний ремонт приміщення Іллінецької міської мультимедійної бібліотеки». Інформував з даного питання начальник управління житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури Іллінецької міської ради Юрій Роїк.

Члени виконкому заслухали та схвалили інформацію начальника фінансового управління Іллінецької міської ради Тетяни Івашківської про проєкт бюджету Іллінецької міської територіальної громади на 2022 рік, з подальшим затвердженням на сесії міської ради.

Leave a reply