Відбулося засідання комісії ТЕБ та НС

Відбулося засідання комісії ТЕБ та НС

Cьогодні, 21 січня, відбулось засідання  комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке провів Іллінецький міський голова Володимир Ящук.

До порядку денного засідання було винесено два питання: «Про посилення контролю за виконанням протиепідемічних заходів запроваджених на території Іллінецької міської територіальної громади», «Про затвердження переліку суб’єктів господарювання, які проводять свою економічну діяльність на території Іллінецької міської територіальної громади й підлягають постійному та обов’язковому аварійно-рятувальному обслуговуванню на договірній основі».

Про стан справ на території Іллінецької міської територіальної громади  щодо захворюванності на коронавірусну хворобу та про заходи, які вживаються щодо протидії пандемії COVID-19 розповів головний лікар комунального підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» міської ради Олександр Бабушок.

Олександр Миколайович повідомив, що з 17 по 20 січня зі 109 досліджених ПЛР-зразків, коронавірус підтверджено у 33 осіб, зокрема однієї дитини та трьох підлітків. У 9 хворих діагностовано пневмонію, з них 4 пневмонії, спричинені COVID-19. 2 хворих у зв’язку з ускладненням хвороби госпіталізовано, 2 – лікуються амбулаторно.

З початку 2022 року в Іллінецькій міській територіальній громаді, за словами Олександра Бабушка, зареєстровано 90 випадків захворювання на COVID-19, серед яких цю хворобу діагностовано у 6 дітей.

Олександр Миколайович наголосив, що лише вакцинація може захистити від цієї хвороби та врятувати життя. Ті люди, які були вакциновані, у більшості випадків переносять хворобу у легкій формі.

Про затвердження переліку суб’єктів господарювання, які проводять свою економічну діяльність на території Іллінецької міської територіальної громади й підлягають постійному та обов’язковому аварійно-рятувальному обслуговуванню на договірній основі проінформував провідний фахівець відділу забезпечення заходів пожежно-профілактичної роботи у Вінницькому районі центру забезпечення діяльності Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Вінницькій області Вячеслав Чорний.

З усіх питань було прийнято відповідні рішення.

Міський голова Володимир Ящук підсумовуючи засідання, наголосив на ситуації, що зараз відбувається на заході нашої країни – збільшення кількості випадків захворювання на коронавірусну хворобу та акцентував увагу членів комісії на дотриманні карантинних заходів аби не допустити поширення COVID-19 на території нашої громади, а також зробити все необхідне для забезпечення надання якісної своєчасної медичної допомоги населенню.

Leave a reply