Відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Про додаткові заходи щодо забезпечення особистої безпеки людей, зокрема під час сигналу «Повітряна тривога» йшлося сьогодні, 15 липня, під час засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке пройшло під головуванням першого заступника міського голови Олега Дмитрика.

«Після оголошення сигналу «Повітряна тривога» люди повинні пройти до укриття. Це допоможе зберегти життя. А зараз ми бачимо, що люди почали нехтувати цими правилами. Не потрібно забувати, що у нашій країні йде війна і ворог кожного дня нагадує нам, який він підлий і підступний. Тому дотримання елементарних правил під час сигналу «Повітряна тривога» допоможе врятувати своє життя та життя своїх рідних», – сказав Олег Дмитрик.

Присутні заслухали інформацію завідувача сектору з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами апарату виконавчого комітету міської ради Юрія Зайчука про наявність та стан захисних споруд цивільного захисту та найпростіших укриттів у громаді.

Всі члени комісії ТЕБ та НС наголосили на тому, що потрібно поновити таблички з позначення захисних споруд, відновити доступність до них та привести їх у готовність до використання та постійно проводити інформаційно-розʼяснювальну роботу  щодо дотримання правил пожежної безпеки, мінної безпеки та дій після повітряної тривоги.

Також було прийнято рішення заборонити проведення на території Іллінецької міської територіальної громади масових культурно-розважальних та спортивних заходів.

Leave a reply