Засідання виконавчого комітету міської ради

15 червня відбулось шосте засідання виконавчого комітету Іллінецької міської ради 8 скликання. На запрошення голови ради міської організації ветеранів України Михайла Танасієнка, цього  разу воно проходило не в залі засідань міської ради, як зазвичай, а в кімнаті патріотичного виховання, облаштованій спільними зусиллями міської організації ветеранів та спілки ветеранів-Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів),  адже одним із питань порядку денного засідання  виконавчого комітету  був звіт про роботу міської ветеранської організації. Тож члени виконавчого комітету мали можливість не лише почути, а й побачити реальні результати роботи цієї громадської організації.

Як розповів Михайло Прокопович, міська організація ветеранів створена в 1987 році, а як юридична особа зареєстрована в 2010 році. Це дало змогу відкрити рахунок в банку, виготовити власну печатку, контактувати з підприємствами та установами, органами влади всіх рівнів, захищати інтереси ветеранів.

Велика робота була проведена щодо уточнення списку й формування банку даних про всіх членів організації. На сьогодні міська ветеранська організація складається із 13 первинних організацій та нараховує 204 чоловіки. Керівними органами організації є рада та президія, обрано голову, заступника, відповідального секретаря та голову ревізійної комісії. За 2013-2017 роки проведено 10 засідань ради і 5 засідань президії. Більшість питань вирішується колегіально.

Одним із основних напрямків роботи ветеранської організації є соціальний захист ветеранів. Виділяються кошти на лікування, вишукуються можливості для надання допомоги у вигляді продуктових наборів, надається фінансова підтримка родинам, коли ветерани відходять у вічність, вирішується багато інших питань, які хвилюють сьогодні цю категорію населення. Як зауважив Михайло Прокопович, ніхто з керівників організацій не відмовив у  допомозі.

Активно працює ветеранська організація у напрямку патріотичного виховання молоді. З цією метою обладнано кімнату патріотичного виховання, до речі єдину в районах області. З жовтня 2011 року по даний час на екскурсіях в кімнаті патріотичного виховання побувало понад 2,5 тис.чол,, переважно учнівська та студентська молодь, проведено 62 уроки мужності, постійно діє кінозал документальних фільмів про героїчні періоди в історії нашого народу.

Не забувають ветерани й про культурний відпочинок, без них не обходиться жоден масовий захід. Багато з ветеранів є активними учасниками художньої самодіяльності. Організовуються й цікаві тематичні заходи в клубі «Затишок».

Михайло Прокопович подякував міській владі, фізичним особам-підприємцям та громадським організаціям за фінансову підтримку та допомогу.

Виконавчий комітет визнав роботу ради міської організації ветеранів України зразковою.

З метою виявлення ініціативних і талановитих особистостей, відзначення інтелектуальної та професійної молоді за найбільш вагомі професійні досягнення в управлінській, економічній, соціальній, культурній і громадсько-політичній діяльності, вагомих досягнень молоді у різних сферах суспільного життя міста й громади, заохочення її до активної участі у громадському житті до Дня молоді заплановано проведення конкурсу «Молода людина року».

З умовами його проведення ознайомив присутніх директор комунального закладу «Центр культури, мистецтва та естетичного виховання Іллінецької міської ради» Микола Романов. Микола Федорович Члени виконавчого комітету підтримали цю ініціативу та затвердили Положення про міський щорічний конкурс
«Молода людина року».

Також на засіданні виконавчого комітету було затверджено Положення про порядок направлення дітей до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку за рахунок коштів бюджету Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади.  Інформував з цього питання заступник начальника управління освіти Іллінецької міської ради Олексій Животівський.

Як зазначила у своєму виступі провідний спеціаліст з реєстрацїї місця  проживання особи та ведення реєстру територіальної громади відділу державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та місця    проживання Руслана Сірук під час видачі довідок про склад сім’ї чи реєстрації місця проживання виявлено ряд адміністративних правопорушень, за що на законодавчому рівні передбачене адміністративне стягнення у вигляді попередження. Члени виконкому погодили  накладення адміністративного стягнення у вигляді попередження громадянам відповідно до списку, зачитаного Русланою Іванівною.

Було розглянуто заяви жителів громади та юридичних осіб щодо надання дозволів на виготовлення технічної документації на водопостачання   будівель і споруд та їх водовідведення, на газифікацію будівель і споруд, на  зріз дерев та інші.

Затверджено проектно-кошторисну документацію на капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Хлібна, Молодіжна, Багнюка, Бойка, провул. Хлібний та Волонтерів, реконструкцію центральної площі в м.Іллінці. Надано дозвіл на замовлення проектно-кошторисної документації на проведення капітального ремонту об’їзної дороги (від вул.Незалежності до с.Неменка), капітальний ремонт мереж вуличного освітлення в селах Павлівка, Слобідка, Хрінівка, Пархомівка.

Інформував з усіх цих питань начальник відділу містобудування міської ради Юрій Роїк.

Засідання виконавчого комітету міської ради пройшло за активної участі всіх присутніх.  За відсутності з поважних причин Іллінецького міського голови Володимира Ящука, його провела секретар міської ради Наталія Чигрин.

 

 

 

Leave a reply