Відбулося засідання виконавчого комітету Іллінецької міської ради

Відбулося засідання виконавчого комітету Іллінецької міської ради

Сьогодні, 21 січня, відбулося перше, у новому 2022 році, засідання виконавчого комітету Іллінецької міської ради 8 скликання під головуванням міського голови Володимира Ящука.

Члени виконкому затвердили план роботи виконавчого комітету міської ради на 2022 рік. З даного питання інформувала керуючий справами виконавчого комітету міської ради Наталія Чигрин.

Розглядалося питання про внесення змін до бюджету Іллінецької міської територіальної громади на 2022 рік. Інформувала з цього питання начальник фінансового управління міської ради Тетяна Івашківська.

Було затверджено Положення про опікунську раду при виконавчому комітеті Іллінецької міської ради 8 скликання та персональний склад опікунської ради. З цього питання інформувала присутніх заступник начальника відділу юридичної та кадрової роботи апарату виконавчого комітету міської ради Оксана Ковалець.

Розглянувши звернення громадян міста члени виконкому надали дозвіл на виготовлення технічної документації на водопостачання будівель і споруд та їх водовідведення. Відповідно до заяв юридичних осіб Іллінецької міської територіальної громади було надано дозволи на видалення аварійного дерева у весняний період. Інформував з даних питань начальник управління житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури міської ради Юрій Роїк.

Також було розглянено ряд питань, які стосувалися надання статусу дитини позбавленої батьківського піклування та призначення опікуна малолітнім особам.

Leave a reply