Відбулись громадські слухання щодо розробленої містобудівної документації "План зонування території м.Іллінці"

Відповідно до розпорядження міського голови 17 квітня 2018 року в приміщенні сесійної зали міської ради відбулись громадські слухання щодо  містобудівної документації “План зонування території м.Іллінці”, яку розробили фахівці науково-виробничого приватного підприємства “Анкор” м.Вінниця. Презентував План зонування міста  головний інженер проекту Андрій Огороднік. Андрій Якович розповів про основні територіальні зони в місті, підзони обмежень за окремими факторами, охоронні зони територій історико-культурного та іншого використання, установлення для кожної зони дозволених і допустимих видів використання територій для містобудівних потреб, умов та обмежень щодо їх забудови, тобто план зонування території встановлює функціональне призначення, вимоги до забудови окремих територій  (функціональних зон) населеного пункту, їх ландшафтної організації.

Представники  громадськості міста, присутні на заході, взяли активну участь в обговоренні даного проекту. Усі пропозиції та зауваження, висловлені у ході громадських слухань, в обов’язковому порядку будуть опрацьовані з урахуванням вимог містобудівного законодавства.

Затвердження такого важливого містобудівного документа, як План зонування території міста, сприятиме створенню повноцінного та безпечного для здоров’я його жителів середовища, раціональному використанні території, стимулюванню інвестиційної діяльності юридичних та фізичних осіб, урахуванню державних, громадських та приватних інтересів під час проведення містобудівної діяльності.

Leave a reply