Відбулись урочистості, приурочені до Дня Конституції України

27 червня відбулося урочисте зібрання з нагоди величного державного свята – Дня Конституції України. Розпочалося дійство літературно-музичним прологом у виконанні працівників районного будинку культури «Ми – українці», після чого на честь свята прозвучав Державний Гімн України.  Хвилиною мовчання учасники урочистостей вшанували світлу пам’ять тих патріотів України, які загинули за цілісність та суверенітет нашої держави. Від урочистого зібрання було делеговано представників для покладання квітів до пам’ятника натхненнику нашої незалежності, борця за волю України Тарасу Шевченку.

З Днем Конституції України присутніх привітали Іллінецький міський голова Володимир Ящук, голова районної державної адміністрації Андрій Лисак, голова районної ради Сергій Загороднюк,

За сумлінну працю, професіоналізм, активну життєву позицію, значний особистий внесок у розбудову незалежної  демократичної правової Української держави кращих представників громадськості було відзначено грамотами районної державної адміністрації та районної ради, міської ради.

Після нагородження відбувся святковий концерт, який підготували учасники аматорських колективів районного будинку культури.

Піднесеним завершенням свята стала пісня Тараса Петриненка «Боже, Україну збережи» у виконанні талановитих вокалістів районного будинку культури Олени Кузьміної та Володимира Олійника. В цю мить увесь зал піднявся й повторюючи слова цього неперевершеного твору, який по-праву вважають молитвою за Україну, кожен подумки просив у Всевишнього миру, злагоди, процвітання для України та її народу.

 

Leave a reply