Відбулись загальні збори жителів сіл Якубівка, Лугова, Уланівка

Участь у загальних зборах громадян взяли: перший заступник міського голови Олег Дмитрик, заступник міського голови Людмила Трохимець, начальники управління освіти та відділу земельних відносин міської ради – Світлана Крот і Володимир Сліпчик, депутат міської ради  Олег Громик, директор ПП “Мрія-Вік” Юрій Младін.

З інформацією про проведену роботу в 2016 році виступила в.о. старости Галина Майданюк. Зокрема вона зауважила, що здійснюючи  повноваження сільського голови, а згодом в.о. старости, свою роботу  зосереджувала на розв’язанні актуальних проблем та вирішенні завдань соціально-економічного розвитку громади.

Так, за кошти районного бюджету  та фінансової підтримки сільськогосподарських підприємств – ПП “Мрія-Вік”  та ТОВ “Гарантінвестагро” проведено  вуличне електроосвітлення в с.Якубівка. Також за допомоги  підприємств: ТОВ “Гарантінвестагро“, ПП ”Мрія-Вік”  та ПРАТ “Зернопродукт МХП”  була  висипана  дорога  від  Уланівки  до  Немирівського  шляху, проводився ремонт вулиць у селах.

Значну частину коштів місцевого бюджету, 267 тис.грн, було спрямовано на забезпечення стабільної роботи дошкільного навчального закладу «Дзвіночок», який відвідують 26 дошкільнят. Крім того, у дитячому  садочку було  побудовано  огорожу, на що витрачено 33,4 тис.грн, закуплено дитячий ігровий майданчик – 42 тис.грн., постільну білизну, покривала та посуд – 16 тис.грн.

На території громади функціонує загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів. У школі навчається  57 учнів, працюють 12 педагогів,  7 чоловік технічного персоналу. З бюджету на харчування дітей було виділено 6000 грн .

Також у минулому  році  замінено 6 вікон на пластикові та 3 дверей в Якубівському сільському будинку культури.  За спонсорської допомоги Іллінецької філії ПРАТ “Зернопродукт МХП” придбано мікрофони, куліси, обігрівальні прилади.

Серед основних завдань на 2017 рік, які окреслила Галина Майданюк: провести освітлення вулиці Лесі Українки в с.Якубівка, продовжити заміну вікон та дверей, провести ремонт двох кабінетів в сільському будинку культури, облаштувати дитячий ігровий майданчик біля будинку культури.  Також буде проводитись грейдерування, ремонт, підсипка щебеневою сумішшю  вулиць з грунтовим покриттям у селах старостату.

Перший заступник Олег Дмитрик розповів про перспективні плани щодо соціально-економічного розвитку об’єднаної громади. Він порекомендував жителям Якубівського старостату  визначити першочергове завдання, на реалізацію якого спрямовуватимуться кошти  з сільського бюджету та за потреби будуть виділені кошти з бюджету об’єднаної громади.

Далі в ході зборів сільчани ставили запитання перед представниками міської та районної влади.

 

  

Leave a reply