[:ua]Відбулися змагання з волейболу серед жіночих команд, присвячені Міжнародному жіночому дню[:]

[:ua]

Громадською організацією «Іллінці – наше місто» спільно з управлінням освіти міської ради було організовано та проведено традиційні змагання з волейболу серед жіночих команд, присвячені Міжнародному жіночому дню – 8 березня. Участь у змаганнях взяли 5 команд з м.Гайсин, м.Липовець, м.Іллінці, с. Медівка Оратівського району, села Стара Прилука Липовецького району. Змагання відбулись на базі Іллінецького державного аграрного коледжу.
Розпочалося свято спорту з привітального слова директора Дитячо-юнацької спортивної школи Іллінецької міської ради Анатолія Фаріона та голови громадської організації «Іллінці – наше місто» Олега Кружільного. Вони побажали волейболісткам вдалої гри, наснаги, гарного настрою та подальших перемог. Усі учасниці команд з нагоди свята 8 березня отримали у дарунок від міського голови квіти.
Непереборний спортивний дух та позитивний настрій панували у спортзалі протягом всіх змагань. Учасниці проявили справжній спортивний характер і показали досить непогану гру. У фіналі зустрілися команда Гайсинської дитячо-юнацької спортивної школи та команда с.Медівка, яка представляє Оратівську дитячо-юнацьку спортивну школу. В яскравій напруженій боротьбі перемогу здобула команда с.Медівка. Третю сходинку посіли волейболістки с.Стара Прилука, четверте місце – наші іллінчанки.
Переможці змагань нагороджені кубком, медалями, дипломами, призери – дипломами та медалями. Ті команди до яких фортуна у цей день не була прихильна отримали заохочувальні дипломи.

[:]

Leave a reply