Відбувся конкурс на заміщення вакантної посади директора Іллінецької дитячої музичної школи

Сьогодні у міській раді відбувся конкурс на заміщення вакантної посади директора Іллінецької дитячої музичної школи.

Конкурсною комісією, відповідно до Положення  про формування складу та організацію роботи конкурсної комісії з проведення добору на посаду керівника комунального закладу культури, розглядалися документи єдиного кандидата, який їх подав – Гребенюк Віти Юріївни.

Під час конкурсу з претендентом на посаду відбулася співбесіда, було заслухано презентацію проекту стратегії розвитку Іллінецької дитячої музичної школи на один та п’ять років.

Саме на те, як Віта Юріївна бачить подальший розвиток мистецького освітнього закладу, зверталась особлива увага.

За результатами роботи комісією ухвалено рішення про визнання Віти Гребенюк переможцем конкурсу на заміщення вакантної посади директора Іллінецької дитячої музичної школи. Управлінню культури Іллінецької міської ради рекомендовано призначити Гребенюк В.Ю. до початку навчального періоду в школі, шляхом укладання  контракту в порядку, встановленому законодавством та статутом Іллінецької дитячої музичної школи.

Гребенюк Віта Юріївна 1981 року народження. У 2012 році закінчила Уманський державний педагогічний університет і отримала повну вищу освіту рівня «спеціаліста» за спеціальністю «Хореографія. Соціальна педагогіка». Працювала керівником танцювального гуртка Іллінецької ЗОШ №3, №1. З лютого 2017 і по даний час працює художнім керівником Неменського сільського Будинку культури.

 

 

 

 

 

Leave a reply