Відбувся міський етап фестивалю дружин юних пожежних

18 квітня на базі Іллінецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 відбувся міський етап Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних.

За умовами заходу, команди загальноосвітніх навчальних закладів: Іллінецької ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 та №3, Іллінецького НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія №2», Красненьківської, Жорнищенської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Василівської та Хрінівської філій, Тягунської ЗОШ І-ІІ ступенів змагалися за найвищі оцінки у конкурсах: «Візитка» та «Домашнє завдання». Як відомо, одне із завдань Фестивалю пропагувати безпечний спосіб життя. Для найбільш яскравого представлення своїх знань з правил безпеки життєдіяльності команди школярів використовували різні жанри та форми мистецтва. Своїми театралізованими виступами, акторською майстерністю, хореографією і вокалом учасники вражали членів журі та глядачів, яких у залі було чимало.

У цікавій та творчій боротьбі найкраще тематику фестивалю представила команда «Екстремали» Іллінецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1, яка виборала І місце та братиме участь у зональному етапі фестивалю ДЮП, що проходитиме в травні в м.Вінниця.

ІІ місце посіли команди:  «Спалах»   Хрінівської філії Іллінецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1, «101.ua» Іллінецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3, «Спалах» Іллінецького НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія №2».

Вітаємо команди з перемогою та бажаємо нових успіхів.

Leave a reply