Проведено семінар для діловодів

Проведено семінар для діловодів
Проведено семінар для діловодів, що працюють у старостатах. У ході семінару було розглянуто питання про порядок вчинення нотаріальних дій працівниками органів місцевого самоврядування у зв’язку зі зміною Кодифікатора адміністративно-територіальних одиниць та територій територіальних громад. З інформацією з даного питання виступив приватний нотаріус Іллінецького районного нотаріального округу Тарас Таранюк.
Про формування електронної заяви в межах відповідного старостату за наданням адміністративних послуг соціального характеру в інтегрованій інформаційній системі «Соціальна громада» детально розповіла головний спеціаліст відділу соціальної підтримки державних гарантій населення управління соціального захисту населення та охорони здоров’я міської ради Інна Носенко.
«Основне наше завдання – наблизити послуги до людей, – наголосив міський голова Володимир Ящук. – Необхідно організувати роботу так, щоб жителі будь-якого старостинського округу, яким необхідно подати пакет документів на субсидію, пільгу чи соціальну допомогу, отримали цю послугу не виїжджаючи зі старостату. Для цього у кожному зі старостатів встановлено необхідну оргтехніку, забезпечено підключення до інтегрованої інформаційної системи «Соціальна громада». Староста чи діловод мають сформувати електронну справу та передати її відділу соціальної підтримки державних гарантій населення управління соціального захисту населення та охорони здоров’я міської ради для перевірки. У разі відсутності некоректних даних електронна справа передається на призначення. І все це протягом одного-двох робочих днів. Саме від вас, як представників влади на місцях, залежатиме наскільки ефективно та якісно буде проводитись ця робота».
Leave a reply