Відбувся семінар заступників директорів з навчально-виховної роботи закладів загальної середньої освіти

23 жовтня в Хрінівській філії Іллінецької ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 відбувся семінар заступників директорів з навчально-виховної роботи закладів загальної середньої освіти на тему «Туристично – краєзнавча робота в школі як засіб навчання та виховання особистості дитини для комфортного перебування її в соціумі».
Завідувач філії Микола Голобородько та заступник директора з навчально-виховної роботи Лариса Кудін презентували навчальний заклад, провели відеоекскурсію школою, розповіли про роботу колективу, який працює над концепцією туристично – краєзнавчої роботи в школі.
Під час проведення семінару учасники взяли участь у практичних заняттях та лабораторних дослідженнях, пройшли туристично – краєзнавчий квест.
Вчитель Наталія Глухота та юні екологи Василюк Анна, Габрук Анна й Загороднюк Богдан під час лабораторного заняття «Опис видового складу екосистеми лісу» дослідили різні екологічні групи рослин у лісовому урочищі «Зруб» та закріпили теоретичні знання щодо їх відмінностей, визначених умовами існування.
Неля Соловіщук, учитель історії, розповіла про дослідження зарубинецької культури ( від ІІ до ІУ ст. н.е). Учень восьмого класу Павловський Назар повідомив, що біля с. Пархомівки знайдена кераміка, прикраси
(фібули), глечики, миски та рештки проса і пшениці, що вказує на досить високий рівень хліборобської культури антів.
Надзвичайно цікавим, захопливим, а головне – практичним та корисним став майстер – клас зі спортивного туризму, який провели вчителі Олександр Шимко та Марія Шимко разом зі своїми вихованцями.
У підсумковому модулі усі учасники семінару взяли участь у діалозі, під час якого ділилися враженнями про туристично – краєзнавча роботу в школі.
Leave a reply