Відкрито новий спортивний зал для занять дзюдо й самбо

Святий Миколай приніс довгоочікуваний подарунок маленьким і юним іллінчанам, котрі захоплюються дзюдо та самбо – у місті було урочисто відкрито спортивний зал, де вони зможуть займатись улюбленим видом спорту.
Участь у святковому заході взяли Іллінецький міський голова Володимир Ящук, його заступники Олег Дмитрик і Людмила Трохимець, директор комунального закладу «Вінницька обласна комплексна дитячо-юнацька спортивна школа» Володимир Александренко, директор Іллінецького державного аграрного коледжу, депутат Іллінецької міської ради Василь Пиндус. Кожний з цих людей причетний до того, що такий спортивний зал з’явився в Іллінцях.
За сприяння депутата Іллінецької міської ради, директора Іллінецького державного аграрного коледжу Василя Пиндуса у цьому навчальному закладі було виділено приміщення для його облаштування. Ремонт проведено за фінансової підтримки Іллінецької міської ради та Вінницької обласної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи. Багато допомогли й батьки юних спортсменів і не лише коштами, але й тим, що долучилися до проведення ремонтних робіт.
Почесне право перерізати символічну стрічку було надано кращим із кращих дзюдоїстів Білоусу Вадиму, Балашкевичу Андрію, Юлії Бондаренко.
Іллінецький міський голова Володимир Ящук привітав дітей, тренера з цією гарною подією, побажав юним спортсменам міцного здоров’я, наполегливості у досягненні поставленої мети, фізичного гарту та нових спортивних досягнень. Він наголосив, що Іллінецька міська рада підтримує розвиток спорту у громаді. Вже чимало проєктів реалізовано, однак робота щодо проведення капітальних ремонтів спортивних споруд, придбання спортивного обладнання, відкриття нових об’єктів буде продовжуватись і надалі.
Володимир Александренко наголосив наскільки важливо, щоб діти та молодь мали належні умови для занять фізичною культурою і спортом, та висловив впевненість, що саме тут зростатимуть майбутні переможці чемпіонатів світу, Європи та Олімпійських ігор. Адже серед вихованців ініціатора цього проєкту, великого патріота своєї справи, тренера Станіслава Герасимчука є чемпіони України, переможці міжнародних змагань та кубків Європи.
Звичайно на святковий захід гості завітали з подарунками. Володимир Володимирович від спортивної школи подарував манекен з відпрацювання кидків, міська рада для фізичної підготовки спортсменів придбала багатофункціональний тренажер.
Тренер відділення дзюдо комунального закладу «Вінницька обласна комплексна дитячо-юнацька спортивна школа» Станіслав Герасимчук подякував усім, хто долучився до реалізації цього проєкту – Іллінецькій міській раді, Вінницькій обласній комплексній дитячо-юнацькій спортивній школі, Іллінецькому державному аграрному коледжу, батькам своїх вихованців. Він розповів, що дзюдо займається майже 100 хлопчиків і дівчаток 2004-2014 р.н. На базі Іллінецької дитячо-юнацької спортивної школи не було відповідного приміщення для тренувань. Це дуже радісна та довгоочікувана подія, оскільки розмова про відкриття такого спортивного залу тривала не один рік. Тепер ще більше охочих, як дітей шкільного віку, так і студентів матимуть можливість займатись дзюдо і самбо та прославлятимуть Іллінеччину на змаганнях різного рівня.
Завершився захід спільним фото на згадку про цю подію.

Leave a reply