Відкритий турнір з дзюдо

24 березня 2018 року спільно з Вінницькою обласною  федерацією фізкультурно – спортивного товариства «Спартак» на базі дитячо – юнацької спортивної школи Іллінецької міської ради відбувся  відкритий турнір з дзюдо, присвячений 74-й річниці визволення м. Іллінці від нацистських загарбників. У турнірі взяли участь більше 200 юнаків та дівчат 2005 -2010 р.н. і молодшого віку  з Вінницької, Київської та Черкаської областей.

Серед почесних гостей були голова обласної федерації спорту «Спартак» Дмитро  Лукавий,  начальник управління освіти Іллінецької міської ради Світлана Крот, заступник голови Іллінецької районної державної адміністрації Валентина Поїзд, воїн, учасник АТО Олександр Андрієнко, дворазовий чемпіон Європи з дзюдо Марат Крижанський.

Юні дзюдоїсти змагалися відчайдушно і безкомпромісно. Болільники, серед яких немало батьків, завзято підтримували юних спортсменів. Приємно, що у час комп’ютерних технологій, є діти,  для яких   спорт – пріоритет у житті. Адже саме дзюдо виховує у них волю і характер.

Для переможців та призерів змагань Іллінецька міська рада придбала кімоно та пам’ятні медалі, які були вручені гостями.

Серед іллінчан переможцями міжобласного турніру стали :

  • Кришталь Ілля – вагова категорія 46+
  • Балашкевич Андрій – вагова категорія 24
  • Волянський Богдан – вагова категорія 46
  • Білоус Олександр – вагова категорія 38
  • Кудина Данііл – вагова категорія 26
  • Демченко Анастасія – вагова категорія 60

А 25 березня 2018 року відбувся чемпіонат області з  дзюдо обласної федерації ФСТ «Спартак».

Основна мета проведення турніру – популяризація здорового способу життя, спорту дзюдо.

Leave a reply