Заклади освіти об'єднаної громади готові до нового навчального року

Відповідно до наказу Департаменту освіти і науки Вінницької облдержадміністрації, з метою підготовки закладів освіти до нового навчального року та роботи в осінньо-зимовий період 16 серпня 2019 року завідувач відділу виховної роботи КВНЗ «Вінницька академія неперервної освіти» Олеся Коц відвідала Іллінецький навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія 2» та Іллінецьку ЗОШ І-ІІІ ступенів №1.
Заклади освіти, в яких побувала Олеся Коц, вразили своєю ошатністю та  естетичним оформленням класних кімнат і коридорів. У ході огляду стану підготовки шкіл до початку нового навчального року особливу увагу було звернено саме на облаштування класів для першачків у рамках вимог проекту «Нова Українська школа».
У навчальних закладах достатньо підготовлені класні кімнати для першокласників, створено розвивальні осередки: навчально-пізнавальної діяльності, змінні тематичні, ігрові, художньо-творчої діяльності, відпочинку, дитячі класні бібліотечки.
Перевіривши рівень навчально-матеріальної бази закладів, створення належних санітарно-гігієнічних умов у навчальних приміщеннях, зовнішній стан будівель і території, відповідність їх нормам техніки безпеки та пожежної безпеки, якість проведених ремонтних робіт Олеся Коц відзначила, що ці заклади освіти готові для успішного проведення освітнього процесу в новому навчальному році.

Leave a reply