Відсьогодні у Вінницькій області діє «гаряча лінія» з питань Територіальної оборони

Відсьогодні у Вінницькій області діє «гаряча лінія» з питань Територіальної оборони
Бажаючим проходити контрактну службу у підрозділах територіальної оборони Вінниччини на посадах офіцерського, сержантського та рядового складу звертатися за телефоном: 0432 57 60 70.
Також працює «гаряча лінія» Командування Сил територіальної оборони ЗС України за номером 0800-50-70-28.
Територіальна оборона України це система загальнодержавних, воєнних і спеціальних заходів, що здійснюються у мирний час та в особливий період з метою протидії воєнним загрозам, а також для надання допомоги у захисті населення, територій, навколишнього природного середовища та майна від надзвичайних ситуацій.
Відповідно до Закону України «Про оборону України», територіальну оборону на всій території України організовує Генеральний штаб Збройних Сил України, а на території областей – обласні державні адміністрації (в межах своїх повноважень).
Основні завдання і заходи щодо підготовки та ведення територіальної оборони України визначені у Законі України «Про основи національного спротиву», який прийнятий 16 липня 2021 року за №1702-ІХ, та вводиться в дію з 1 січня 2022 року.
Склад, мета і завдання національного спротиву.
Складовими національного спротиву є територіальна оборона, рух опору та підготовка громадян України до національного спротиву.
Метою національного спротиву є підвищення обороноздатності держави, надання обороні України всеохоплюючого характеру, сприяння забезпеченню готовності громадян України до національного спротиву.
Leave a reply