«Вінницягаз Збут» закликає своїх клієнтів вчасно розрахуватись за газ

«Вінницягаз Збут» закликає своїх клієнтів вчасно розрахуватись за газ

Опалювальний сезон добігає кінця, а розрахунки клієнтів ТОВ «Вінницягаз Збут» залишають бажати кращого. Так, на 1.03.2021 борги побутових споживачів природного газу складають 457 млн грн.

Найбільше заборгували за блакитне паливо у Вінниці, Калинівькому та Козятинському районах. В середньому заборгованість на одне домогосподарство становить 1904 грн. Антирекорд серед божників – 124 тис. грн. на одну сім’ю.

«На сьогодні вчасно не розрахувались за блакитне паливо близько 45 тисяч клієнтів компанії. 10% з них мають прострочену заборгованість за попередні місяці. Наші юристи цьогоріч вже подали до суду 405 заяв про стягнення заборгованості на загальну суму понад чотири мільйони гривень. Проте під час карантину жодному клієнту «Вінницягаз Збут» не нарахували пеню за невчасну оплату, а також не припинили газопостачання», – коментує директор ТОВ «Вінницягаз Збут» Василь Сопільник.

В компанії наголошують, що від своєчасного розрахунку залежить стабільність газопостачання. Адже комуналка – не на карантині, а систематичні неплатежі вимивають обігові кошти на закупівлю енергоресурсу для споживачів.

ТОВ «Вінницягаз Збут» дякує споживачам, котрі вчасно сплачують рахунки та нагадує, що в період пандемії краще здійснювати оплату за спожитий газ за допомогою онлайн сервісів. Вони дають змогу безпечно проводити розрахунки, переглядати історію платежів, контролювати зарахування оплати на рахунок:

 

Особистий кабінет на сайті 104.ua. http://bit.ly/cabinet104

Viber-бот 7104ua http://bit.ly/7104uaViber

Telegram-бот 7104ua https://t.me/ua7104bot

Мобільний додаток 104Mobile для Android http://bit.ly/104Android

Мобільний додаток 104Mobile Light для iPhone http://bit.ly/104iPhone

Leave a reply