Вінницький районний сектор № 1 продовжує роботу в Єдиному реєстрі засуджених та осіб, узятих під варту

Вінницький районний сектор № 1 продовжує роботу в Єдиному реєстрі засуджених  та осіб, узятих під варту

В Україні за підтримки Проекту ЄС «Pravo-Justice» був створений Єдиний реєстр засуджених та осіб, узятих під варту. Наказом № 2023/5 від 26.06.2018 зареєстровано в Міністерстві юстиції України 02 липня 2018 р. за № 762/32214 впроваджується порядок формування та ведення Єдиного реєстру засуджених та осіб, узятих під варту.

Впровадження Єдиного реєстру засуджених та осіб, узятих під варту, є одним із ключових пріоритетів діяльності Центру пробації. Введення в експлуатацію Єдиного реєстру засуджених та осіб, узятих під варту відбувається за підтримки Проекту ЄС «Pravo-Justice» (Підтримка реформ юстиції і правосуддя в Україні), головною метою якого є забезпечення верховенства права у відповідності до європейських стандартів та найкращих порівняльних практик.  Запуск та забезпечення функціонування цієї системи дозволить створити єдину базу даних інформації про засуджених та ув’язнених, забезпечити оперативну комунікацію між органами та установами пенітенціарної системи та пробації, а також забезпечить взаємодію з іншими державними структурами, які працюють з реєстрами. 

Налагодження повноцінної роботи з електронними сервісами, застосунками системи та наповнення Єдиного реєстру засуджених актуальними даними в нинішніх умовах – це запорука повноцінної роботи підрозділів пробації та можливості для виконання судових рішень.

Вінницький районний сектор № 1 філії Державної установи « Центр пробації» у Вінницькій області

Leave a reply