Вітаємо наших спортсменів з перемогою на чемпіонаті України серед ветеранів

У п’ятницю, 9 липня, свій 93-ій день народження відзначав ветеран спорту Іллінеччини, неодноразовий володар кубка України зі штовхання ядра та метання диска, людина, яка вже багато років є гідним прикладом для наслідування для молодих спортсменів – Звєрєв Генріх Борисович.

Привітали Генріха Борисовича з особистим святом заступник міського голови Людмила Трохимець та директор Іллінецької дитячо-юнацької спортивної школи Олександр Сінчук.

Передали щирі слова вітань від міського голови Володимира Ящука, побажали міцного здоров’я, добра, благополуччя, підтримки рідних, ще багато-багато активних років життя та нових перемог, вручили квіти, грамоту, подарунок.

А вже на наступний день наш поважний спортсмен у складі збірної Вінницької області разом зі своїм тренером Петром Демидою представляли Вінниччину на Чемпіонаті України з легкої атлетики серед ветеранів, який проходив 10-11 липня у м.Дніпро.

Вже вкотре Генріх Борисович довів, що він є одним із найкращих спортсменів у своїй віковій категорії не лише в Україні, а й в світі. У загальному рейтингу Чемпіонату України серед 23 спортсменів він виборов 1 місце у штовханні ядра, показавши кращий результат сезону (7,3 м) серед спортсменів 93 + .
У змаганнях з метання диска наш чемпіон посів ІІІ місце.

Варто зауважити, що іллінчани принесли не одну нагороду в загальну скарбничку збірної Вінницької області.
Так Петро Андрійович Демида став переможцем Чемпіонату у віковій категорії 55+ у метанні списа та виборов бронзу на стометровій дистанції.

Загалом збірна Вінницької області посіла 1 місце серед команд другої групи.