Вітаємо переможців ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської і студентської молоді імені Тараса Шевченка

Вітаємо переможців ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської і студентської молоді імені Тараса Шевченка

14 січня 2022 року стартував ІІІ етап учнівських конкурсів та олімпіад у Вінниці.

Розпочався він з ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської і студентської молоді імені Тараса Шевченка, в якому взяли участь троє учнів з нашої громади, і відразу вибороли три призових місця!

Щиро вітаємо переможців та їх наставників:

І місце – Ірина Нечипорук, учениця 7 класу Іллінецької загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів №1(вчитель Людмила Дяченко);

ІІ місце – Валерія Шевчук, учениця 8 класу Іллінецької загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів №3 (вчитель Валентина Форостян);

ІІІ місце – Юлія Письменна, учениця Іллінецького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів – гімназія №2» (вчитель Світлана Лукашенко).

«Я твердо вірю в удачу. І я помітив, що чим більше я працюю, тим більше вона мені посміхається», – сказав третій президент Сполучених Штатів Америки Томас Джефферсон.

Тож сподіваємось, таке кредо надихне наших призерів, адже головна боротьба в них ще попереду – четвертий, республіканський етап змагань, на які поїдуть Ірина Нечипорук та Валерія Шевчук. Саме завдяки натхненній праці вони зможуть досягти поставленої мети.

Тож бажаємо їм успіху та перемоги!

Leave a reply