Вітаємо талановитих учнів Іллінецької дитячої музичної школи та їх наставників!

Вітаємо талановитих учнів Іллінецької дитячої музичної школи та їх наставників!
Учні змішаного інструментального ансамблю народних інструментів під керівництвом викладача Тетяни Мальованої отримали високе звання лауреата Всеукраїнського фестивалю-конкурсу виконавської майстерності гри на народних інструментах учнів та викладачів мистецьких шкіл «Барви Полтави», що проходив у Полтавській мистецькій школі ім. В.Шаповаленка. Участь у конкурсі взяли 800 учасників зі всієї України.
А вихованці Людмили Самотуги (клас сольного співу) – Момот Божена отримала диплом ІІ ступеня, Ковальчук Вікторія диплом ІІІ ступеня за перемогу в обласному онлайн-конкурсі «Музичні мрії», який організовував Вінницький фаховий коледж мистецтв ім.М.Леонтовича. На оцінювання професійного журі було представлено 400 відео учасників конкурсу з Вінниччини.
Привітала дітей та викладачів з перемогою, вручила дипломи конкурсів заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Людмила Трохимець.
«Ви наша гордість і взірець для тих, хто вагається крокувати до зірок. Усі, хто взяв участь у конкурсах, отримали прекрасний досвід. Це ще один маленький крок, чергова сходинка на шляху до омріяної мети. А також гарна винагорода за вашу наполегливу працю. Бажаю вам успіхів, нових творчих досягнень та здійснення усіх мрій» – звернулась до переможців конкурсів Людмила Михайлівна. Заступник міського голови подякувала учителям Іллінецької дитячої музичної школи за те, що знаходять яскраву творчу іскорку  у кожної дитини, плекають та розвивають таланти своїх вихованців.
Leave a reply