Вітаємо зі славним 60-літнім ювілеєм Іллінецького міського голову Володимира Ящука

Шановний Володимире Миколайовичу!

Прийміть щирі вітання з визначною датою у Вашому житті – 60-річчям від Дня народження.

Ми маємо можливість бачити як Ви щоденно вирішуєте безліч найрізноманітніших питань – від розвитку соціальної сфери, підвищення якості надання послуг населенню до розбудови інфраструктури, благоустрою та стабільного функціонування підприємств житлово-комунального господарства. Саме завдяки Вашому професіоналізму, життєвому досвіду, дієвості у запровадженні новацій, злагодженій командній роботі й результативним діям, Іллінецька міська об’єднана територіальна громада є однією з кращих в Україні, флагманом у децентралізації, прикладом реалізації нових ідей та сучасних проєктів.

Як міський голова Ви всім серцем вболіваєте за зміни, спрямовані на покращення добробуту іллінчан, мрієте, щоб місто Іллінці та населені пункти, що увійшли до складу об’єднаної громади, були такими ж комфортними, красивими, затишними, як європейські містечка й села. Ваша цілеспрямованість, самовідданість, щирість і доброзичливість у людських взаємовідносинах, уміння бачити перспективу й приймати далекоглядні рішення – гідні найвищої оцінки та поваги.

То ж нехай нагородою за Вашу нелегку й відповідальну працю буде вдячність і підтримка жителів громади.

Нехай черговий життєвий рубіж відкриє нову сторінку Вашого життєпису, наповнить його радісними подіями, примножить перелік добрих справ і нових звершень.

Бажаємо не зупинятись на досягнутому, йти вперед, втілювати у життя найамбітніші задуми, вести за собою інших.

Міцного здоров’я, добра, миру Вам і Вашим рідним, невичерпної енергії, терпіння, успіхів і вагомих досягнень у визначеному Вам Богом служінні на благо нашого рідного краю та України.

З повагою колектив, виконавчий комітет та депутатський корпус Іллінецької міської ради

Leave a reply