Вітали працівників соціальної сфери

Щороку, у першу неділю листопада, в Україні відзначається День працівника соціальної сфери. З цієї нагоди в районному будинку культури відбулись урочистості та святковий концерт. З професійним святом фахівців соціальної сфери  привітали  керівники  району та міста.

«Ви обрали для себе справою життя нелегку і гуманістичну місію – постійну, багатогранну і всебічну підтримку та захист тих громадян, які найбільше цього потребують в нашому суспільстві, – звернувся до учасників урочистостей Іллінецький міський голова  Володимир Ящук. – Саме через ваші серця щоденно проходять потреби і турботи пенсіонерів, людей з обмеженими можливостями, діток, котрі залишились без опіки батьків,  безробітних, немічних і самотніх людей, малозабезпечених та багатодітних родин. Саме ви допомагаєте їм здолати життєві труднощі, повірити в себе,  знайти вихід з найскрутнішої ситуації.

Від  депутатського корпусу міської ради та від себе особисто висловлюю вам щирі слова вдячності за працю, за благородство душі, за відданість обраній справі, чуйність і терпіння, які проявляєте щодня».

Володимир Миколайович побажав соціальним працівникам  міцного здоров’я, щастя,  достатку, невичерпної енергії для творення добра, заслуженої шани та вдячності людей.

Цього святкового дня кращих представників  галузі було нагороджено  почесними грамотами Іллінецької міської ради, подяками районної державної адміністрації та районної ради, грамотами Іллінецької районної профспілкової організації  профспілки працівників державних установ України. За вагомі результати в роботі  начальника управління праці та соціального захисту населення Іллінецької райдержадміністрації Ларису Бурдельну відзначено Подякою Міністерства соціальної політики України

Привітали представників соціальної сфери й самодіяльні аматори районного будинку культури, які підготували чудовий концерт.

 

Leave a reply