Вітали працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення в Іллінецькій ОТГ

Напередодні професійного свята Дня працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення, яке відзначається в третю неділю березня, в районному будинку культури відбулись урочистості та святковий концерт. Багато теплих і щирих слів звучали в цей день на адресу комунальників та працівників сфери побутового обслуговування.

Привітали їх зі святом та подякували за сумлінну нелегку працю Іллінецький міський голова Володимир Ящук, заступник голови райдержадміністрації Валентина Поїзд, заступник голови районної ради Віктор Нечипоренко.

«Діяльність працівників комунальної сфери та сфери побутового обслуговування населення надзвичайно важлива, адже люди хочуть отримувати високоякісні послуги. Хочу відзначити, що за останній час значно змінилось наше місто, проводиться  чимало заходів з благоустрою населених пунктів громади, налагоджено безперебійне водопостачання підприємств, організацій, установ та приватного сектору, над цим працює багато фахівців, які не шкодуючи власних сил і часу, створюють усім нам комфорт. Дякую всім вам, за те, що робите наше місто та населені пункти громади кращими, затишнішими та комфортними для проживання», – звернувся до учасників урочистостей міський голова Володимир Ящук.

За сумлінну працю, вагомий особистий внесок у забезпечення стабільної роботи житлово-комунального господарства, розвиток сфери побутових послуг, високий професіоналізм, ініціативу та відповідальне ставлення до своїх обов’язків кращих працівників було відзначено грамотами районної державної адміністрації та районної ради, Іллінецької міської ради, комунальних підприємств міської рад «Добробут» та  «Іллінціводоканал».

А гарний настрій усім присутнім у залі дарували ансамбль «Ретро» районного будинку культури та студенти Тульчинського училища культури.

Leave a reply