Вітали представників місцевого самоврядування

7 грудня в районному будинку культури відбулися урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування. Найщиріші слова та побажання, подяка за працю лунали на адресу працівників та ветеранів органів місцевого самоврядування, депутатів усіх рівнів, активних та небайдужих іллінчан. З вітальними словами до присутніх звернулися голова районної державної адміністрації Андрій Лисак, заступник голови районної ради Віктор Нечипоренко, Іллінецький міський голова Володимир Ящук, Дашівський селищний голова Сергій Тітаренко, які відмітили, що на працівників органів місцевого самоврядування, депутатів усіх рівнів покладена велика відповідальність за соціально-економічний розвиток кожного населеного пункту, за благополуччя їхніх жителів, за створення  належних умов для проживання мешканців міста, селища, сіл. Вони побажали присутнім здоров’я, щастя, миру та здійснення всього задуманого.

 «Всі ми працюємо задля того, щоб зробити ті населені пункти, в яких народилися, працюємо, живемо кращими. Я не скажу, що ми досягли неймовірних результатів, але на моє глибоке переконання, неможливо  не помітити, як змінилося наше рідне місто та села об’єднаної громади за останній час. Громадяни бачать це й активно долучаються до роботи, саме вони є ініціаторами багатьох починань та проектів, які було реалізовано. І в цьому, мабуть, основна суть самоврядування», – наголосив Володимир Ящук.

Міський голова відмітив, що завдячую реформі децентралізації влади в Україні, місцеве самоврядування сьогодні виходить на інший рівень, змінилося законодавство й відтепер влада на місцях сама може формувати дохідну  та витратні частини,  визначати пріоритети розвитку міста та сіл, створювати належні умови праці фахівцям.

Він також висловив  щиру вдячність за  щоденну працю на благо громади в.о старост, депутатам та членам виконавчого комітету міської ради, наголосив на професійності компетентності, відповідальності посадових осіб місцевого самоврядування Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади. Особливі слова шани й вдячності Володимир Миколайович адресував ветеранам органів місцевого самоврядування, які багато років свого життя віддали справі служіння людям.

За сумлінну працю, вагомий внесок у розвиток народовладдя та з нагоди Дня місцевого самоврядування керівники району, міської та селищної громад вручили почесні Грамоти та Подяки працівникам місцевого самоврядування, депутатам місцевих рад, членам виконавчих комітетів, ветеранам органів місцевого самоврядування.

Приєдналася до привітань і побажала всім причетним до свята доброго здоров’я на довгі щасливі роки життя та плідної роботи на благо жителів Іллінеччини заступник Іллінецького міського голови, голова первинної профспілкової організації працівників міської ради Людмила Трохимець. Активістів профспілкового руху було відзначено грамотами обласної, районної, міської профспілкових організацій працівників державних установ.

Під час урочистостей депутатам районної, міської, селищної рад та ряду посадових осіб місцевого самоврядування було вручено подяки від 72 Окремої механізованої бригади за підтримку та допомогу воїнам під час їхнього перебування у зоні проведення АТО. Представники громадської організації «Спілка учасників АТО та ветеранів інших бойових дій» також вручили подяки за допомогу захисникам України та підтримку громадської організації.

Багато приємних радісних хвилин учасникам урочистостей додала святкова концертна програма за участі талановитих студентів Вінницького музичного училища культури  й  мистецтв  ім. М.Леонтовича.

Leave a reply