Вітали талановитих діток об'єднаної громади

29 травня під час традиційного свята «Таланти Іллінеччини» в Іллінецькому будинку культури відбулась урочиста церемонія нагородження обдарованої молоді.
Свято відкрив зразковий танцювальний колектив «Фантазія» – лауреат обласного фестивалю вчительської та учнівської творчості «Проліски надії -2019» .
Міський голова Володимир Ящук та народний депутат України Руслан Демчак привітали з високими досягненнями юних іллінчан – переможців всеукраїнських учнівських олімпіад, всеукраїнських конкурсів еколого-натуралістичного, науково-технічного, туристсько-краєзнавчого, естетичного спрямування, а також мовно-літературних конкурсів, конкурсів учнівської творчості, різноманітних турнірів і спортивних змагань.
Володимир Миколайович висловив гордість тим, що наш край багатий талантами, подякував юним розумникам за цілеспрямованість та жагу до знань, учителям – за титанічну й самовіддану працю, батькам – за зразкове виховання дітей.
«Обдаровані діти – це той ресурс, який у майбутньому формуватиме інтелектуальну еліту держави, – зауважив у своєму виступі Руслан Євгенійович. – Саме їм молодим, талановитим, успішним відкривати всесвітні таємниці, сягати нових вершин, розбудовувати рідну країну».
Переможці ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад та їх наставники отримали грамоти Іллінецької міської ради та грошові винагороди. На виплату грошових премій обдарованим дітям та педагогам з бюджету міської об’єднаної територіальної громади виділено 65 тисяч гривень.
Вчителі, які підготували переможців обласних олімпіад, також були відзначенні подяками та грошовими преміями від народного депутата України Руслана Демчака.
У рамках проведення свята «Таланти Ілліннеччини – 2019» були нагороджені грамотами майже 200 учнів – переможців ІІ та ІІІ етапів Всеукраїнських предметних олімпіад з базових дисциплін; ІІ та ІІІ етапів Міжнародного конкурсу з української мови ім. П.Яцика, Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Тараса Шевченка; конкурсів, фестивалів та спортивних змагань.
Нинішні перемоги дітей є стартовим майданчиком для творчого, інтелектуального та духовного зросту. Попереду нові відкриття і здійснення мрій. Нехай же їх майбутнє буде щасливим!

Leave a reply