Вітали журналістів Іллінеччини з професійним святом

Сьогодні у залі преси редакції газети «Трудова слава» відбувся урочистий захід з нагоди Дня журналіста. Зокрема, тут зібрались працівники приватного підприємства «Редакції газети «Трудова слава» та комунального підприємства «Іллінецька районна організація радіомовлення» районної ради.
Щоб привітати майстрів пера та слова з професійним святом, на урочистості також завітала заступник міського голови Людмила Трохимець. Від імені міського голови Володимира Ящука Людмила Михайлівна висловила щиру вдячність журналістам за їх працю, активну життєву позицію та любов до обраної справи.
“Праця журналіста – надзвичайно важлива. Саме ви доносите людям інформацію про те, чим живе наша громада, які зміни та події тут відбуваються. Великою мірою від об’єктивності журналістів, позитивної оцінки, конструктивної критики залежить успіх перетворень у нашому рідному місті та селах, формування позитивного іміджу Іллінеччини”, – сказала у своєму виступі Людмила Трохимець. Людмила Михайлівна побажала присутнім добрих новин, високих рейтингів, сміливих проектів, а також міцного здоров’я, творчого натхнення, сімейного благополуччя, мирного неба, вручила квіти та пам’ятні подарунки.

Leave a reply