Вітання Іллінецького міського голови до Дня Збройних Сил України

Дорогі захисники Української держави! Шановні ветерани війни та Збройних сил України, солдати, прапорщики, офіцери!

Від депутатського корпусу міської ради, усіх жителів Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади та від мене особисто прийміть найщиріші вітання  з  нагоди  Дня  Збройних Сил України!

Це свято – данина пам’яті тисячам воїнів, котрі загинули в битвах за свободу, єдність та незалежність України.

Ми вдячні всім, хто захищав нашу рідну землю від ворожих військ у роки Другої світової війни, хто став на захист Вітчизни за першим її покликом у наш час.

Ми пишаємось мужністю та героїзмом наших захисників, які гідно протистоять як внутрішнім терористам, так і зовнішнім агресорам на сході України, забезпечують зміцнення обороноздатності нашої держави. Переконані, що Українська Армія сьогодні є гарантом стабільності та безпеки України.

Зичимо військовослужбовцям, ветеранам військової служби, всім іллінчанам, які брали участь у захисті рубежів нашої Батьківщини, міцного здоров’я, довголіття, родинного затишку та тепла. Нехай ніколи не вичерпується сила вашого духу, енергія для здобутків та перемог, а ваші рідні і близькі будуть для вас надійним тилом.  Нехай мир і спокій запанують на українській землі!

Leave a reply