Вітання Іллінецького міського голови Володимира Ящука до Дня місцевого самоврядування

Шановні працівники та ветерани органів місцевого самоврядування Іллінеччини, депутати міської ради!  Дорогі колеги!

Щиро вітаю вас з нашим спільним святом − Днем місцевого самоврядування!

Сьогодні місцеве  самоврядування набуває реального змісту та перетворюється на фінансово спроможний, ефективний та відповідальний інститут публічної влади.

Саме на міські, селищні, сільські ради покладено велику відповідальність  – адже  ми на місцевому рівні втілюємо у життя реформу самоврядності. І можу з упевненістю та гордістю сказати, що команді  Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади це під силу.  Ми не просто виконавці реформи, а одні з її  лідерів  у Вінницькій області та й в Україні. Ми в багатьох питаннях задаємо темп, ми не боїмось брати на себе нові повноваження та відповідальність, знаємо як ефективно  розпорядитися фінансовими та майновими ресурсами, постійно навчаємось та щедро ділимось досвідом з іншими.

Підтвердженням цих слів є той факт, що вже другий рік поспіль  Іллінецька міська об’єднана територіальна громада посідає провідні позиції  в загальному рейтингу об’єднаних територіальних громад України, та  наші реальні справи.

Завдяки  злагодженій роботі  міської влади, депутатського корпусу,  виконавчого комітету, тісній  співпраці на рівних партнерських засадах  з  в.о. старост нам  вдається  не  лише    вирішувати  багато непростих питань, а й реалізовувати  багато  перспективних планів і задумів. Завершено спорудження сміттєсортувального комплексу в місті Іллінці,  проведено капітальний ремонт сільського будинку культури в с. Василівка, відкрито мультимедійну бібліотеку в с.Павлівка, розпочато будівництво амбулаторії загальної практики-сімейної медицини в с.Борисівка. Ми знаходимо можливості для будівництва нових доріг, тротуарів, ліній вуличного освітлення, водогонів  у місті та селах, дбаємо про покращення матеріально-технічної бази закладів соціальної сфери, впроваджуємо заходи з енергозбереження. Пріоритетом у роботі міської ради є турбота про  підростаюче покоління, створення  комфортних умов для зростання та всебічного розвитку дітей та молоді. Тож і у цьому напрямку зроблено чимало. Проведено капітальний ремонт та утеплення міських дошкільних навчальних закладів «Сонечко» та «Малятко», облаштовано  сучасне міні-футбольне поле зі штучним покриттям на базі стадіону Іллінецького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія №2», завершено будівництво бігових доріжок зі штучним покриттям на стадіоні дитячо-юнацької спортивної школи, встановлено дитячі майданчики у місті та селах громади.

Безумовно неможливо за два роки кардинально все змінити на краще. Все це справа часу, справа нашої спільної роботи, з надією та вірою у власні сили.

Попереду  багато гарних задумів та амбітних планів. Я  бажаю усім нам не бути байдужими, бо лише від нас залежить майбутнє нашої громади, майбутнє України. У ці непрості для Української держави часи надзвичайно важливо бути єдиною, згуртованою родиною, мати різні думки і погляди, але вміти чути один одного, знаходити компроміси та разом досягати бажаних цілей.

Як міський голова, я щиро дякую депутатам міської ради, в.о. старост, представникам виконавчого комітету, працівникам міської ради й старостатів, жителям  громади, котрі вболівають за  рідне місто та села, дбають про їх розквіт і процвітання, за  самовіддану працю, любов до рідного краю, високий професіоналізм та активну громадську позицію.

Окремі слова подяки й вітань адресую ветеранам місцевого самоврядування. Ми глибоко поважаємо ваш неоціненний досвід, небайдужість, готовність прийти на допомогу.

З нагоди свята бажаю усім міцного здоров’я, наснаги, нових здобутків у нашій спільній справі, добра, достатку, миру та  злагоди!

Leave a reply