Вітання Іллінецького міського голови Володимира Ящука до Дня місцевого самоврядування

Вітання Іллінецького міського голови Володимира Ящука до Дня місцевого самоврядування

Шановні працівники та ветерани органів місцевого самоврядування Іллінеччини, депутати міської ради!  Дорогі колеги!

Щиро вітаю вас з нашим спільним святом − Днем місцевого самоврядування!

Сьогодні місцеве  самоврядування набуває реального змісту та перетворюється на фінансово спроможний, ефективний та відповідальний інститут публічної влади.

Саме на міські, селищні, сільські ради покладено велику відповідальність  – адже  ми на місцевому рівні втілюємо у життя реформу самоврядності. І можу з упевненістю та гордістю сказати, що команді  Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади це під силу.  Ми не просто виконавці реформи, а одні з її  лідерів  у Вінницькій області та й в Україні. Ми в багатьох питаннях задаємо темп, ми не боїмось брати на себе нові повноваження та відповідальність, знаємо як ефективно  розпорядитися фінансовими та майновими ресурсами, постійно навчаємось та щедро ділимось досвідом з іншими.

Підтвердженням цих слів є той факт, що вже другий рік поспіль  Іллінецька міська об’єднана територіальна громада посідає провідні позиції  в загальному рейтингу об’єднаних територіальних громад України, та  наші реальні справи.

Завдяки  злагодженій роботі  міської влади, депутатського корпусу,  виконавчого комітету, тісній  співпраці на рівних партнерських засадах  з  в.о. старост нам  вдається  не  лише    вирішувати  багато непростих питань, а й реалізовувати  багато  перспективних планів і задумів. Завершено спорудження сміттєсортувального комплексу в місті Іллінці,  проведено капітальний ремонт сільського будинку культури в с. Василівка, відкрито мультимедійну бібліотеку в с.Павлівка, розпочато будівництво амбулаторії загальної практики-сімейної медицини в с.Борисівка. Ми знаходимо можливості для будівництва нових доріг, тротуарів, ліній вуличного освітлення, водогонів  у місті та селах, дбаємо про покращення матеріально-технічної бази закладів соціальної сфери, впроваджуємо заходи з енергозбереження. Пріоритетом у роботі міської ради є турбота про  підростаюче покоління, створення  комфортних умов для зростання та всебічного розвитку дітей та молоді. Тож і у цьому напрямку зроблено чимало. Проведено капітальний ремонт та утеплення міських дошкільних навчальних закладів «Сонечко» та «Малятко», облаштовано  сучасне міні-футбольне поле зі штучним покриттям на базі стадіону Іллінецького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія №2», завершено будівництво бігових доріжок зі штучним покриттям на стадіоні дитячо-юнацької спортивної школи, встановлено дитячі майданчики у місті та селах громади.

Безумовно неможливо за два роки кардинально все змінити на краще. Все це справа часу, справа нашої спільної роботи, з надією та вірою у власні сили.

Попереду  багато гарних задумів та амбітних планів. Я  бажаю усім нам не бути байдужими, бо лише від нас залежить майбутнє нашої громади, майбутнє України. У ці непрості для Української держави часи надзвичайно важливо бути єдиною, згуртованою родиною, мати різні думки і погляди, але вміти чути один одного, знаходити компроміси та разом досягати бажаних цілей.

Як міський голова, я щиро дякую депутатам міської ради, в.о. старост, представникам виконавчого комітету, працівникам міської ради й старостатів, жителям  громади, котрі вболівають за  рідне місто та села, дбають про їх розквіт і процвітання, за  самовіддану працю, любов до рідного краю, високий професіоналізм та активну громадську позицію.

Окремі слова подяки й вітань адресую ветеранам місцевого самоврядування. Ми глибоко поважаємо ваш неоціненний досвід, небайдужість, готовність прийти на допомогу.

З нагоди свята бажаю усім міцного здоров’я, наснаги, нових здобутків у нашій спільній справі, добра, достатку, миру та  злагоди!

Leave a reply