Вітання Іллінецького міського голови Володимира Ящука з Днем захисника України

Шановні воїни-захисники, ветерани війни, військовослужбовці, волонтери!
Дорогі земляки!

Прийміть найщиріші вітання з Днем захисника України, Днем Українського козацтва та великим християнським святом Покровою Пресвятої Богородиці.
Цього дня ми вшановуємо усіх земляків, які, виконуючи свій обов’язок на бойовому посту чи у мирній справі, роблять внесок у справу захисту держави, всіх героїв, котрі у різні часи боролись за свободу, волю та незалежність України.
Ми пишаємось мужністю та героїзмом наших воїнів, які гідно протистоять як внутрішнім терористам, так і зовнішнім агресорам на сході нашої держави. Вони – надія українського народу, взірець сили духу, честі та справжнього патріотизму!
Низько схиляємо голову перед пам’яттю загиблих героїв різних поколінь. Їх подвиг безсмертний та закарбований у пам’яті нащадків!
Від усіх жителів Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади щиро зичу захисникам України міцного здоров’я, родинного благополуччя, добробуту, щастя та добра. Нехай Свята Покрова оберігає вас, живить надію, зміцнює силу духу. Нехай будуть почуті всі молитви про те, щоб українські воїни поверталися додому живими й неушкодженими. Нехай мир і злагода запанують на нашій землі.

 

Leave a reply