Вітання Іллінецького міського голови Володимира Ящука з нагоди Дня журналіста України

Шановні журналісти Іллінеччини та ветерани праці районної газети  «Трудова слава» та комунального підприємства «Іллінецька районна редакція радіомовлення»! 

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята! День журналіста – не лише свято працівників засобів масової інформації. Це свято широкого загалу, бо неможливо уявити сучасне суспільство без інформації, без комунікативних каналів та без тих трудівників, які щодня несуть нам свіжу, перевірену та надзвичайно важливу для суспільства інформацію.

Приємно, що журналісти місцевих засобів масової інформації не залишаються осторонь життя міської об’єднаної територіальної громади. Факти, події, цікаві заходи, котрі відбуваються на теренах нашої громади, оперативно і професійно висвітлюються на сторінках газет та в радіопередачах. Саме від вас жителі району дізнаються про діяльність міської влади, про здобутки іллінчан, про наші успіхи та поразки.

Щиро бажаю вам нових цікавих тем, високих рейтингів, невичерпної творчої наснаги, щастя, міцного здоров’я, благополуччя, гарного настрою, сміливих проектів та наполегливості у досягненні нових висот на ниві журналістики!

Нехай не зраджує Вас удача й творче натхнення!

Leave a reply