Привітання Іллінецького міського голови Володимира Ящука з нагоди Дня автомобіліста й дорожника

Шановні працівники автомобільного транспорту та дорожнього господарства, ветерани галузі!

Прийміть найщиріші вітання з  Днем автомобіліста і дорожника!

Важко уявити сучасне життя, господарську діяльність та побут кожної людини без автомобільного транспорту. У цій важливій сфері економіки трудяться фахівці, праця яких багато в чому визначає функціонування всіх галузей господарства, життєдіяльність нашого краю. Ви докладаєте максимум зусиль для належної експлуатації, утримання в доброму стані транспортних артерій, забезпечення своєчасних вантажних та пасажирських перевезень, якісного обслуговування жителів нашої громади, створення безпечних та комфортних умов для всіх учасників дорожнього руху.

За останні роки за фінансової підтримки  держави, кошти обласного та місцевого бюджетів в Іллінецькій міській ОТГ капітально відремонтовано рекордну кількість доріг місцевого значення та проведено капітальний ремонт найбільш проблемних ділянок доріг державного значення, які вже не ремонтувались десятиліттями. Робота у цьому напрямку буде продовжуватись й надалі, бо це одне з найпроблемніших питань, яке хвилює жителів нашої об’єднаної громади.

З нагоди професійного свята бажаю усім автомобілістам і дорожникам здоров’я, щастя,  добробуту, нових трудових здобутків, зеленої вулиці на життєвих і автомобільних шляхах!

Leave a reply