Вітання Іллінецького міського голови Володимира Ящука з нагоди Дня міста

Дорогі земляки та гості нашого славного міста!

Прийміть найщиріші вітання з чудовим святом – Днем міста Іллінці, столиці нашої об’єднаної громади.

Це свято усіх тих, хто тут народився і виріс, хто тут працює і живе, для кого Іллінці стали найдорожчим, найкращим куточком на Землі. У цей день кожен з нас відчуває себе частиною великої дружньої  родини, яку об’єднує спільна мета – розбудова та розквіт рідного міста.

Ми любимо наше місто, пишаємось його історією, прагнемо для нього європейського майбутнього.  Щира подяка усім, хто вклав частинку своєї душі і  праці в його процвітання. Низький уклін землякам, які сьогодні захищають Вітчизну на східних рубежах, волонтерам, котрі стали прикладом безкорислового та відданного служіння Україні.

За рік, що минув, нам вдалось довести: ми – громада, яка сильна своєю єдністю. Вірю: разом ми й надалі будемо примножувати славу нашої землі, зробимо все для розвитку рідного міста, громади та комфортного проживання іллінчан.

З нагоди свята сердечно зичу кожній родині здоров’я і процвітання, миру і злагоди, щастя і добробуту, здійснення світлих мрій та сподівань, успіхів у всіх життєвих справах, а  Іллінцям – щасливих подій, гарних перспектив, економічного й соціального злету.

Зі святом вас, дорогі іллінчани!

Leave a reply