Вітання міського голови Володимир Ящука з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення!

Шановні трудівники та ветерани праці сфери обслуговування!

Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення!

Немає іншої галузі, яка була б так тісно пов’язана із забезпеченням комфортного проживання людей, життєдіяльності підприємств і установ, закладів охорони здоров’я, шкіл і дитячих садків. Затишок і комфорт в кожному населеному пункті, в кожному будинку, багато в чому залежить від надійності надання послуг, від професіоналізму і відповідальності людей, що працюють у цій сфері.

Комунальні блага стали настільки звичними, що ми інколи не замислюємось, якою важкою працею забезпечується стабільна робота комунального господарства.  Працівники комунальних підприємств невтомно піклуються, щоб у наших домівках безперебійно була вода,  щоб тішили око прибрані вулиці, різнобарв’ям барв квітнули клумби.

Дякую усім працівникам сфери житлово-комунального господарства та побутового обслуговування за самовіддану та відповідальну працю на благо жителів нашої громади. Нехай вона приносить людям радість і втіху, а вам вдячність і повагу наших краян, достаток, впевненістю у надійному та стабільному майбутньому.

Бажаю вам і вашим близьким миру, міцного здоров’я, особистого щастя, творчої наснаги, успіхів та належної оцінки споживачами вашої нелегкої, але потрібної усім праці.

Зі святом вас!

 

Leave a reply