Вітання міського голови Володимира Ящука з нагоди Дня студента

Дорога наша молодь!

Вітаю вас з Днем студента!

Саме роки студентства – найкращі роки юності, адже це час, коли кожен день несе із собою щось нове, незвичайне. Час незабутніх емоцій, безтурботності та свободи. Без сумніву, це  найкраща пора для реалізації себе у будь-чому, до чого «лежить» ваше серце. «Слухайте» його уважно. Вірю в те, що усі ви обрали для себе вірний шлях, який приведе вас до успіхів у майбутньому. Тож ступайте впевнено! Захоплюйтесь і захоплюйте, світіть і даруйте світло, бережіть свій внутрішній вогник, любіть, кохайте, посміхайтесь, самовдосконалюйтесь, прагніть до кращого! Читайте, пишіть самі і нехай читають вас інші, співайте, танцюйте, подорожуйте, шукайте та зберігайте яскраві й добрі враження. Будьте індивідуальними, а значить будьте самими собою!

Я завжди говорив, що у нашій громаді живе найкраща молодь. І це – дійсно так! Бо ви найталановитіші, найкреативніші, найкмітливіші і ще багато у чому най-най. Тримайте цей статус!

Зичу вам натхнення, великих та маленьких успіхів, радощів. Нехай будь-які справи будуть вам під силу. Вище голову і вперед до нових перемог!

Зі святом!

 

Leave a reply