Вітання міського голови Володимира Ящука з нагоди Дня Соборності України

Шановні жителі на гості Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади!
22 січня наша держава відзначає День Соборності України. Саме цього дня 1919 року на Софіївській площі у Києві на велелюдному зібранні було урочисто проголошено Акт злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки.
Тоді українцям не вдалося реалізувати бажаного, однак ця подія стала яскравим прикладом прагнення до національної єдності, адже саме у єдності наша сила.
Державна незалежність України була відновлена лише 24 серпня 1991 року. Та, на жаль, майже через сотню літ тема соборності, єдності нашого народу знову актуальна як ніколи. Сьогодні сотні тисяч воїнів та волонтерів, простих громадян піднялися на захист єдності й територіальної цілісності України. Ще ніколи День Соборності не був таким великим, вистражданим і заслуженим святом, як в останні роки. Саме тому кожен з нас повинен на своєму місці працювати і робити все можливе для зміцнення нашої української держави. Адже всіх нас згуртовує в єдиний народ наша Батьківщина – незалежна Україна.
На долю нашої країни випало немало труднощів, проте впевнений, що спільними зусиллями, лише в єдності наших дій та соборності душ ми зможемо відбудувати вільну та демократичну, істинно незалежну Українську державу.
Бажаю міцного здоров’я, щастя, миру та непохитної віри у гідне майбутнє рідного краю і України.
Leave a reply