Вітання міського голови Володимира Ящука з Міжнародним жіночим днем 8 Березня

Вітання міського голови Володимира Ящука з Міжнародним жіночим днем 8 Березня

Дорогі наші жінки!

    Своєю невтомною щоденною турботою про родину, материнським теплом і ласкою, вірністю і добротою, ніжністю й милосердям ви заслужили шану і глибоку повагу! Ми, чоловіки, схиляємось перед головним жіночим талантом – віддавати себе, свої найкращі якості близьким людям. Ви надихаєте нас, допомагаєте ставати кращими, добрішими, впевненішими в собі. Для цього необхідний особливий жіночий такт, інтуїція, терпіння, витримка, душевні сили – ті дивовижні якості, яких так часто не вистачає нам, чоловікам.

    Чарівні жінки! Від усієї чоловічої половини нашої громади щиро вітаю вас з прекрасним весняним святом 8-го Березня – Міжнародним жіночим днем! Низько вклоняюсь матерям, сини яких у найважчий для нашої країни час піднялись на захист рідної держави, жінкам і дівчатам, котрі нарівні з чоловіками боронять рідну землю від ворога, дружинам та донькам, котрі є надійним тилом та підтримкою для наших захисників.

      Сердечно бажаю вам, наші дорогі матері, дружини, доньки та сестри нев’янучої молодості, радості, краси, злагоди та добробуту в родинах і мирного неба. Нехай вас ніколи не оминають синівська турбота, любов та увага рідних вам чоловіків, а прекрасні почуття дарують натхнення для нових творчих успіхів і життєвих перемог!

Leave a reply