Вітання міського голови Володимира Ящука з нагоди Дня пам'яті і примирення та 73-ї річниці перемоги у Другій світовій війні

Дорогі ветерани!  Шановні жителі Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади!

    Прийміть найщиріші вітання з Днем пам’яті та примирення і Днем Перемоги, який, не дивлячись на те, що минуло доволі багато часу від достопам’ятного травня 1945 року залишається символом гордості за величний подвиг захисників і визволителів, що відстояли свободу нашої Батьківщини й не втратили невичерпне джерело патріотизму, вірного служіння своєму народу.

    У цей великий день ми згадуємо всіх, чиє життя відібрала війна, низько вклоняємося та складаємо глибоку повагу ветеранам, які на власних плечах винесли тягар війни та підняли країну з руїн у повоєнні роки. Ми уславлюємо тих, хто в тилу самовідданою працею наближав розгром ворога.

    Свято Перемоги є символом героїчного минулого, величі духу і  мужності людей, які пройшли вогняними шляхами нещадної і жорсткої війни. Стійкість, мужність і самовідданість старшого покоління на полях битв в ім’я перемоги – істинний приклад патріотизму для нащадків, які зараз на Сході держави відстоюють її незалежність.

    Сьогодні в нашій громаді проживають герої тієї страшної війни. Хочу згадати кожного з них поіменно. Це учасники бойових дій Кеба Василь Сидорович з Лугової, Моргун Василь Григорович з Лисої Гори, Романова Марія Рубенівна, Березовська Естер Вольківна, Волобуєв Борис Васильович, Коцюба Петро Йосипович з Іллінців.

    Вітаю вас, шановні наші ветерани, та бажаю міцного здоров’я і довголіття, бадьорості духу, добра, радості, незламного життєвого гарту, родинного затишку, миру й шани людської.

    Нехай у ваших родинах панує злагода, оселі повняться достатком, а всі теплі слова і побажання, які ви почуєте у ці дні, додають сил і душевного спокою.

    Мирного неба всім нам, світлих надій, упевненості у завтрашньому дні.

Leave a reply