Вітання міського голови Володимира Ящука з Днем студента

Дорога студентська молодь нашої громади!

Вітаю вас з Днем студента!

Саме роки студентства – найкращі роки юності, адже це час, коли кожен день несе із собою щось нове, незвичайне. Час незабутніх емоцій, безтурботності та свободи. Без сумніву, це  найкраща пора для реалізації себе у будь-чому, до чого «лежить» ваше серце. «Слухайте» його уважно. Вірю в те, що усі ви обрали для себе вірний шлях, який приведе вас до успіхів у майбутньому. Тож ступайте впевнено! Захоплюйтесь і захоплюйте, світіть і даруйте світло, бережіть свій внутрішній вогник, любіть, кохайте, посміхайтесь, самовдосконалюйтесь, подорожуйте, шукайте та зберігайте яскраві й добрі враження, прагніть до кращого! Будьте індивідуальними, а значить будьте самими собою!

З впевненістю можу скажу, що студентство — це рушійна сила нашого суспільства. Ви — сьогодення, яке вже творить майбутнє. Ваші знання, мислення, нове бачення та ідеї, креативність та сміливість — це основа якісних змін у нашій громаді, районі, Україні. І ми, дорослі, будемо докладати всіх зусиль, аби ви мали можливості для розвитку та самовдосконалення, для веселого й змістовного  відпочинку, для занять фізичною культурою і спортом.

З нагоди цього гарного свята зичу усім студентам Іллінеччини успіхів у навчанні, творчого натхнення, невичерпного оптимізму, великих та маленьких досягнень, здійснення найсокровенніших мрій. Нехай ваші студентські роки будуть сповнені незабутніх моментів та яскравих вражень.

Leave a reply