Вітання міського голови Володимира Ящука з Днем працівника житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення

.Шановні працівники комунальних підприємств “Іллінціводоканал” та “Добробут”,  працівники  сфери побутового обслуговування! Дорогі ветерани праці!

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята – Дня працівника житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення.

Ваша щоденна праця – основа добробуту жителів нашої громади. Адже  ваше відповідальне виконання службових обов’язків забезпечує комфортні умови життя тисячам громадян.

Ми не усвідомлюємо себе без чистих вулиць, прибраних парків та озеленених куточків, не можемо обійтися без доступних та якісних побутових послуг. Існування цих простих благ – невід’ємна запорука хорошого настрою та гарного самопочуття. Тому можу говорити з впевненістю, що від вашої роботи та професіоналізму залежить благополуччя кожної родини.

Щиро дякую за відповідальну та почесну працю на благо людей.

Бажаю вам і вашим родинам доброго здоров’я, щастя, миру, добробуту, душевного тепла, професійних здобутків та поваги від краян.

Leave a reply