Вітання міського голови Володимира Ящука з Днем місцевого самоврядування

Вітання міського голови Володимира Ящука з Днем місцевого самоврядування

Шановні працівники й ветерани органів місцевого самоврядування, депутати та члени виконавчого комітету Іллінецької міської ради!

Прийміть найщиріші вітання з нашим спільним святом – Днем місцевого самоврядування!

Органи місцевого самоврядування відіграють важливу роль у демократизації суспільства, є найближчими до жителів громади. Саме до місцевої влади, депутатів, членів виконавчого комітету люди звертаються зі своїми проблемами та турботами, від них очікують вирішення багатьох питань, які стосуються всіх сфер життя. 

Вдячний усім, хто причетний до цього свята, за активну життєву позицію, нелегку відповідальну працю, спрямовану на розвиток і зміцнення нашої Іллінеччини.

Окремі слова вдячності й шани адресую ветеранам місцевого самоврядування. Ми поважаємо ваш неоціненний досвід, небайдужість, цінуємо мудрі поради та підтримку.

Дорогі колеги, нехай розуміння і підтримка земляків завжди надають вам впевненості долати перешкоди і досягати бажаних результатів навіть у найскладніших ситуаціях!

Зичу всім вам міцного здоров’я, щастя, наснаги, витримки, оптимізму, родинного затишку. Нехай усі розпочаті справи та проєкти принесуть вагомі результати та вдячність людей.

З повагою Іллінецький міський голова Володимир Ящук

 

Leave a reply