Вітання міського голови Володимира Ящука з Днем пам’яті та примирення і Днем Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Вітання міського голови Володимира Ящука з Днем пам’яті та примирення і Днем Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Дорогі ветерани, учасники Другої світової війни, працівники тилу, діти війни! Шановні жителі Іллінецької міської територіальної громади!

Прийміть щирі вітання з Днем пам’яті та примирення і Днем Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!
У ці дні ми віддаємо шану всім тим, хто у жорстокій битві виборював свободу, захищав українську землю від ворогів. Ми назавжди залишимося у неоплатному боргу перед синами і дочками України, юність яких жорстоко обірвала війна. Низько вклоняємося подвигу тих, хто ціною власного життя, проявляючи героїзм, сміливість та відвагу, зуміли врятувати світ від нацистського поневолення.

Українські воїни, гідні нащадки героїв Другої світової війни, й сьогодні демонструють всьому світу, що український народ не втратив мужності, відваги у нинішній боротьбі за свободу, незалежність та суверенітет своєї держави.

Дорогі ветерани! Щиро зичу вам міцного здоров”я, довгих років життя, уваги та турботи близьких і рідних людей. Нехай ваші серця будуть зігріті словами подяки за проявлені мужність, самовідданість та патріотизм.

Нехай на нашій землі знову запанує мир та спокій. Нехай ніколи не згасає вогник надії на щасливе майбутнє нашої країни. Тільки разом, натхненно та згуртовано, ми збудуємо сильну, заможну, непоборну Україну! Слава Героям, які в усі часи захищали нашу Батьківщину! Вічна пам”ять загиблим!

Leave a reply