Вітання міського голови Володимира Ящука з Новим роком !

Вітання міського голови Володимира Ящука з Новим роком !
Дорога моєму серцю Іллінецька громадо!
Ось і завершується 2020 рік. Ми знову перегортаємо ще одну сторінку нашого життя, нашої історії. Рік, що минає, був доволі непростим для нашої громади, як і для усієї України. Довелось жити й працювати в умовах пандемії COVID-19, вирішувати питання, що стосувались протидії поширення коронавірусу.
Водночас він став визначальним у багатьох аспектах, адже у рамках проведення реформи децентралізації у цьому році остаточно завершено процес об’єднання громад. До нашої великої родини приєднались Бабинська та Іллінецька сільські ради. Відбулися місцеві вибори. Додалось повноважень та відповідальності, оскільки більшість послуг базового рівня буде надаватись на рівні громади. То ж новий рік розпочинаємо у новому форматі.
Разом з тим цей рік був сповнений напруженої праці, він приніс новий досвід та знання. Незважаючи на непросту економічну ситуацію, нам вдалось зберегти тенденції сталого розвитку всіх галузей господарювання, виконати всі взяті на себе зобов’язання, реалізувати важливі для громади проєкти. За підтримки держави завершено капітальний ремонт Іллінецького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія №2», розпочала роботу новозбудована амбулаторія загальної практики – сімейної медицини в селі Борисівка, ще дві амбулаторії в селах Жорнище та Сорока було капітально відремонтовано. Ми збудували сучасну їдальню в загальноосвітній школі №1, закупили медичне обладнання для центральної районної лікарні, реалізували проєкт з облаштування вуличного освітлення у с.Слобідка, проклали водогін на вул. Морозівська у м.Іллінці, ремонтували дороги, тротуари, впроваджували заходи з енергозбереження, дбали про садочки й школи.
Я дякую усім, хто сумлінно працював задля того, щоб Іллінецька міська територіальна громада стала більш комфортною, красивою та успішною. Низько вклоняюсь нашим медичним працівникам, які у досить складних умовах пандемії COVID-19, залишились вірними своєму покликанню, лікували, рятували пацієнтів від цієї підступної хвороби, подекуди ризикуючи власним здоров’ям і життям. Особливі слова шани й подяки від іллінчан адресую військовослужбовцям, які сьогодні далеко від рідних домівок, захищають Українську землю від ворога, бережуть наш спокій.
Дорогі земляки! Новорічне свято – це завжди нові надії та сподівання. Тож нехай всі негаразди залишаться у році старому, а заповітні бажання й мрії обов’язково здійсняться у найближчому майбутньому.
Нехай різдвяні та новорічні свята пройдуть у теплому родинному колі, а 2021-й рік принесе з собою мир і злагоду в Україну, стабільність та процвітання нашій громаді, добробут, щастя, радість кожній родині .
Бажаю всім міцного здоров’я, добра, благополуччя, щасливого Нового року та Різдва Христового!
 
Leave a reply