Вітання Президента України Петра Порошенка з нагоди Дня місцевого самоврядування

Дорогі співвітчизники!

Щиро вітаю вас із Днем місцевого самоврядування.

Останні кілька років означились реальним наповненням інституту місцевого самоврядування новим змістом, значенням та ресурсами.

Докорінно змінена філософія відносин між місцевою та центральною владою, пріоритетом державної регіональної політики стали заможні та комфортні для життя села, селища та міста. Вражаючі досягнення децентралізації — це втілення сучасної моделі взаємодії державної влади та місцевого самоврядування.

Із гордістю відзначаю динамічний розвиток місцевих громад по всій Україні, зростання рівня ініціативності та відповідальності місцевих лідерів за спільну справу підвищення якості життя наших співгромадян.

Швидкість та глибина найуспішнішої з упроваджуваних нами реформ засвідчила загальну відданість цінностям народовладдя, прихильність курсу на подальшу демократизацію суспільних відносин та віру в силу й ефективність української громади. Рішучість і щирість намірів влади до посилення місцевих громад підтверджується пріоритетною увагою Президента, Парламенту та Уряду до розв’язання нагальних проблем місцевого самоврядування з одночасним визначенням завдань на майбутнє, а також постійним розширенням обсягу державної підтримки соціально- економічного поступу територій.

Вже найближчими роками на нас очікує остаточне оформлення базового рівня місцевого самоврядування, повне охоплення України об’єднаними територіальними громадами та комплексне втілення планів регіонального розвитку.

Сучасне українське суспільство має виконати свій історичний обов’язок перед прийдешніми поколіннями та збудувати ефективну модель місцевого управління, забезпечивши найкращі умови для зручного життя та самореалізації кожної людини.

Бажаю вам упевненості у своїх силах, наполегливості у служінні інтересам громад та невичерпних сил у творенні успішної європейської України!

Leave a reply