Вітання з нагоди ювілею приймав колишній міський голова Валерій Дідюк

Cьогодні ветеран праці органів місцевого самоврядування, колишній Іллінецький міський голова Дідюк Валерій Дмитрович відзначає поважний ювілей – 70-річчя від дня народження. 

Привітали ювіляра  зі святом та передали найщиріші вітання іменинникові від міського голови Володимира Ящука, колективу, депутатів міської ради, заступник міського голови Людмила Трохимець, працівники відділу інформації, соціальної та молодіжної політики апарату виконавчого комітету міської ради  Оксана Тищик та Альона Падура.

Людмила Михайлівна вручила Валерію Дмитровичу вітальну адресу, квіти та подарунок, побажала міцного здоров’я, щастя, шани, поваги, підтримки й турботи рідних, сил і наснаги у всіх добрих справах, довгих років життя!

Валерій Дмитрович очолював Іллінецьку міську раду у  1987 – 1992, 1997-2006 роках. Чотири скликання жителі міста й приміських сіл висловлювали йому свою довіру та обирали  міським головою.  

Нині він перебуває на заслуженому відпочинку, проте не стоїть осторонь тих подій, що відбуваються на Іллінеччині, бере активну участь у громадському житті нашого міста і району. Більше 10 років Валерій Дідюк працює на відповідальній громадській посаді заступника голови районної ради організації ветеранів України, що є свідченням його авторитету серед іллінчан. Він опікуєтесь проблемами людей похилого віку, докладає зусиль для вирішення багатьох питань, які  хвилюють ветеранів, дбає про поліпшення їх соціального захисту.

Особлива гордість ювіляра – його родина, дружина Оксана Борисівна, яка завжди підтримує його, розділяє всі радощі й печалі, сини, бойові офіцери Збройних Сил України, котрі захищали суверенітет і незалежність нашої держави на Сході України, онуки – найбільша втіха й  розрада.

То ж зичимо Валерію Дмитровичу ще багато-багато років, наповнених  невичерпною енергією й оптимізмом, повагою і підтримкою колег, зігрітих теплом  і любов’ю рідних та  близьких!

Leave a reply