Візит голови обласної державної адміністрації Сергія Борзова в Іллінецьку ОТГ

Сьогодні з робочою поїздкою в Іллінецькій міській ОТГ перебував голова обласної державної адміністрації Сергій Борзов.

Спершу керівник області ознайомився з роботою Іллінецького сміттєсортувального комплексу. Як розповів міський голова Володимир Ящук сміттєсортувальний завод розпочав свою роботу у грудні 2018 року. Збудований він за кошти обласного фонду охорони навколишнього природного середовища у спів фінансуванні з бюджетом громади. На даний час ТПВ тут сортується за 11 фракціями. За 2019 рік відсортовано 17100 метрів кубічних сміття. Укладено угоди на продаж вторинної сировини. Разом з тим, з метою створення закритого циклу переробки сміття та зменшення навантаження на полігон реалізація цього проєкту продовжується. У минулому році було відкрито цех з виробництва піщано-полімерної  продукції. У планах встановлення лінії, яка дасть можливість подрібнювати ПЕТ-пляшку та твердий пластик на гранули, придбання сучасного обладнання для подальшої утилізації медичних відходів, під що вже збудовано відповідні приміщення.

Очільник області підкреслив, що утилізація медичних відходів вкрай важливий напрямок, однак для цього необхідно отримати відповідну ліцензію на здійснення такої діяльності.

Зацікавив Сергія Борзова досвід іллінчан  щодо  виготовлення піщано-полімерної плитки, адже її основа пісок та поліетелен, що дає можливість вирішувати декілька питань – переробки небезпечного полієтелену, виготовлення власної продукції для ремонту тротурів й доріг. Сергій Сергійович наголосив, що напрацювання Іллінецької міської ОТГ мають стати яскравим прикладом для громад Вінниччини, як можна ефективно працювати з ТПВ

Далі голова обласної державної адміністрації оглянув хід виконання капітального ремонту та благоустрою території навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія № 2» Іллінецької міської ради. Навчально-виховний комплекс входить до переліку п’ятнадцяти об‘єктів Вінниччини, будівництво та капітальний ремонт яких проводиться в рамках Національної програми «Велике будівництво». У приміщенні   проведено заміну покрівлі даху, утеплено фасад, облаштовано водовідведення, здійснено ремонт внутрішніх вбиралень із забезпеченням інклюзивності, а також благоустрій території. Наразі підрядником виконуються роботи з нанесення фінішної шпаклівки та фарбування корпусів навчального закладу. 

Очільник області наголосив, що вкрай важливо, щоб даний об’єкт було здано до 1 вересня.

Аби детальніше дізнатись про життя іллінчан та ті проблеми, які сьогодні хвилюють жителів Іллінецького району, голова обласної державної адміністрації провів виїзний прийом громадян. Під час якого було порушено питання: чому призупинено реєстрацію земельних ділянок, які отримують на пільгових засадах учасники АТО; чи функціонуватиме ділянка залізниці від Оратова до Сороки; хто має відповідати за утримання та благоустрою стадіону Іллінецької школи №1; чи матиме статус опорної лікарні Іллінецька ЦРЛ. Йшла мова про  закриття автостанції в смт Дашів, дефіцит районного бюджету, сприяння у передачі лікарняної  котельні з балансу обласної Ради на бюджет ЦРЛ, що дасть можливість перепрофілювати її на енергозберігаючу  і економити бюджетні кошти та інші.

На завершення візиту Іллінецький міський голова Володимир Ящук  подякував голові  обласної державної адміністрації Сергію Борзову за результативну роботу і запевнив, що всі завдання, поставлені  очільником регіону у ході робочої поїздки будуть виконані в повному обсязі.

Leave a reply