Візит народного депутата на Іллінеччину

У четвер  в Іллінецькій міській об’єднаній територіальній громаді з робочим візитом перебував народний депутат України Руслан Демчак.

У ході візиту відбулася зустріч Руслана Євгенійовича   з  головою райдержадміністрації Андрієм Лисаком, заступниками голови райдержадміністрації    та   Іллінецьким міським головою Володимиром Ящуком.

Народний депутат відвідав Іллінецьку амбулаторію загальної практики сімейної медицини комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги» міської ради, неврологічне відділення, лабораторію, пологове відділення центральної районної лікарні. Ознайомившись із матеріально- технічною базою цих закладів охорони здоров’я, поспілкувавшись з медичними працівниками,  він пообіцяв допомогти у придбанні необхідного обладнання.

Далі  Руслан Євгенійович оглянув об’єкти, на  яких  проводяться  ремонтні роботи за кошти субвенції державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій.  Він  побував у дошкільному навчальному закладі «Сонечко» та поцікавився ходом проведення робіт щодо капітального ремонту покрівлі, утеплення стін і стелі дитячого садочка. Вихованці  ж дитсадка порадували гостей невеличкою концертною програмою.

Ознайомився Руслан Демчак як проведено капітальний ремонт  даху  центру  дитячої та юнацької творчості. Працівники центру дитячої та юнацької творчості розповіли про досягнення своїх вихованців, продемонструвавши  підготовлену презентацію на інтерактивному комплексі, котрий було придбано за сприяння депутата.

Наступним етапом візиту народного обранця стала зустріч з педагогами  та учнями  Іллінецької дитячої музичної школи. Вони презентували свій заклад і  подякували народному депутату за  сприяння в придбанні музичних інструментів.

Не оминув увагою Руслан Євгенійович й комунальний заклад міської ради «Іллінецька дитячо-юнацька спортивна школа». Іллінецький міський голова представив  декілька  проектів реконструкції стадіону дитячої спортивної школи. Не обійшлося й без подарунків для юних спортсменів. Побувавши у  спортивному клубі «Атлант» Руслан Демчак  вручив тренеру та вихованцям клубу боксерське спорядження.

В опорній школі – Іллінецькому  навчально-виховному комплексі “Загальноосвітня школа І-III ступенів – гімназія №2”, Руслан Євгенійович ознайомився із ходом будівництва спортивного майданчика зі штучним покриттям. Він зауважив, що  за цей невеликий  період часу виконана  значна частина робіт, адже кошти на будівництво майданчика  були  виділені  в  лише  листопаді  2017 року.  Міський голова запевнив, що з настанням тепла, роботи будуть завершені в повному обсязі.
Народний депутат поспілкувався з колективом навчального закладу та учнями, відвідав класи, в яких були встановлені  нові шкільні меблі та інтерактивна дошка, придбані за кошти  субвенції з державного бюджету. Він  зазначив,  що у сучасній школі  інтерактивні дошки повинні бути у кожному класі.

Leave a reply