Візит народного депутата Василя Амельченка в Іллінецьку міську об’єднану територіальну громаду

У понеділок у рамках робочої поїздки на Вінниччину з ознайомчим візитом в Іллінецькій міській об’єднаній територіальній громаді перебував народний депутат України від Радикальної партії Олега Ляшка, перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань  бюджету Василь Амельченко.

Спочатку народний депутат завітав до міської ради, де разом з міським головою Володимиром Ящуком обговорили ряд питань щодо переспектив розвитку ОТГ та шляхи втілення у життя важливих для розвитку громади проектів. Поспілкувався Василь Васильович й з представниками фракції Радикальної партії Олега Ляшка в міській раді.

Далі разом з міським головою Василь Амельченко  відвідав основне бюджетоутворююче підприємство Іллінецької ОТГ – ТОВ “Люстдорф”, яке є одним із лідерів молочного ринку в Україні. На даний час асортимент підприємства складається з більш ніж 60-ти найменувань молочної продукції, що випускаються під широко відомими та популярними серед споживачів торговельними марками. ТОВ «Люстдорф» має представництва у Києві, Одесі, Львові, Дніпропетровську, Харкові, Запоріжжі, Вінниці, Кривому Розі, Миколаєві, Херсоні та Луцьку. Працює в компанії більше 1500 співробітників.

Ознайомився гість міської об’єднаної територіальної громади з роботою державного підприємства «Іллінецьке лісове господарство». Представники трудового колективу підприємства мали можливість висловити свою думку щодо необхідності внесення змін до деяких законодавчих актів, що стосуються лісівної галузі.

Найкращі враження у народного депутата залишились після візиту до Іллінецького державного аграрного коледжу. Директор коледжу Василь Пиндус розповів про здобутки як педагогічного колективу, так і студентської молоді. Також у ході зустрічі йшла мова про непросту ситуацію, в якій сьогодні перебувають навчальні заклади, котрі готують молодших спеціалістів. Гість із задоволенням відвідав музей історії коледжу.

Далі Василь Амельченко побував у  дошкільному навчальному закладі  «Сонечко».  Тут було обговорено питання щодо реалізації проекту з утеплення приміщення дошкільної установи та впровадження  заходів з енергозбереження.

Змістовною була розмова народного депутата з працівниками галузі охорони здоров’я комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги» міської ради та Іллінецької центральної районної лікарні під час візиту до цих медичних установ. Основними темами спілкування стали питання фінансування закладів охорони здоров’я вторинного рівня, необхідності придбання сучасного медичного обладнання, реформування   медичної галузі, основні проблемні питання. Також багатьох жителів об’єднаної громади цікавило питання щодо ринку землі в Україні.

 

Leave a reply